Dijimind Akademi

Neden Dijimind ?

Liselere giriş sınavı ve üniversite sınavlarına hazırlıkta çeyrek asrı aşan tecrübesiyle eğitime katkı sağlayan alanında uzman eğitim kadrosuyla hizmet vermeye başlayan DİJİMİND’a neden gereksinim duyuldu?

40 yılı aşkındır yapılagelen merkezi sınavlara (TYT, AYT, LGS) hazırlanan öğrenciler okul, kurs ve özel ders gibi kaynaklardan eksiklerini tamamlamaya çalışmaktadır. Öğrencilerin bu eksiklerinin belirlenmesi ve kişiye özgü çalışmaların planlanması, sınavlara hazırlık sürecinin en önemli bileşenleridir.

Dijimind Akademi

Kendilerine özgün çalışma ve öğrenme performanslarına dayanmayan öneriler bir müddet sonra öğrencilerin motivasyonunu düşürmekte hatta ileriki aşamalarda “öğrenilmiş çaresizliğe” yol açmaktadır.

Merkezi sınavlara hazırlanmak, bu süreç içerisinde yoğun bir ders programına sahip olmak, ileride hayatının önemli bir parçası olacak meslek seçiminde bulunmak ve bunlarla birlikte bu süreci psikolojik olarak en verimli şekilde yürütebilmek sınava hazırlanan öğrenciler için oldukça önemlidir. Bu hususlar, sınava hazırlanan öğrencilerin gözünü korkutabilecek nitelikte unsurlar olarak da değerlendirilmektedir. “İşte DİJİMİND bunun içindir.”

Dijimind tanıtım videosunu
izlemek için tıkla

Hemen başlayın

Sınavlara hazırlıkta en doğru karar

  • Yapay Zeka Destekli

  • Güçlü, Deneyimli, Kaliteli

Dijimind sizi hedefinize ulaştırmada zengin soru bankası, analiz sistemi ve uzmanları ile karşılıyor. Size bir hedef belirleyip, o hedefe ulaşmak için Dijimind'ın talimatlarını takip etmek kalıyor.

Hemen Satın Alın
Dijimind Akademi
Dijimind Akademi
Dijimind Akademi