Dijimind Akademi

Dijimind Sistemi

Öğrenci web ya da akıllı telefon uygulaması üzerinden Dijimind üyeliğini başlatır. YKS’ye hazırlık öğrencileri için TYT, AYT; 8. Sınıf öğrencileri içinse LGS deneme kitapçığı Dijimind tarafından üyenin kayıtlı adresine gönderilir. Deneme paketi eline ulaştığında, paket üzerindeki kare kodu okutarak, denemenin kendisine ait olduğunu Dijimind Sistemi üzerinden onaylatır. Denemeyi basılı ya da online halinden çözer. Cep uygulamasından ya da web’de (ister kameradan istersen işaretleyerek) optik formunu okutur.

Dijimind Akademi

Sınav cevapları sisteme yüklendikten sonra Dijimind ilgili öğrencinin performansını özel çoklu düzeyde analiz eder. Öğrencinin eksiklerini telafi edebilmesi için pedagojik önceliklere göre belirli bir zaman dilimini kapsayan (7-10 günlük) konu ve ders çalışma önerileri sunar.

Dijimind öğrencinin verilen hedefe ulaşıp ulaşmadığını belirlemek için Konu Analiz Sınavı (KAS) yaptırır. Belirtilen zaman aralığında öğrencinin konu ve düzeyine uygun KAS sonucunu değerlendirir ve öğrencinin, yeterli düzeye ulaştı ise bir sonraki hedefini belirler.

Dijimind öğrencinin gösterdiği performansa göre, hedefinin düzeyini artırır ya da benzer düzeyde hedefler belirler. Öğrenciyi ders ve konuya çalışması için teşvik edici, uyarıcı ve hatırlatıcı mesaj gönderir.

Diyagramlarla Dijimind

Dijimind Akademi

Dijimind tanıtım videosunu
izlemek için tıkla

Hemen başlayın

Sınavlara hazırlıkta en doğru karar

  • Yapay Zeka Destekli

  • Güçlü, Deneyimli, Kaliteli

Dijimind sizi hedefinize ulaştırmada zengin soru bankası, analiz sistemi ve uzmanları ile karşılıyor. Size bir hedef belirleyip, o hedefe ulaşmak için Dijimind'ın talimatlarını takip etmek kalıyor.

Hemen Satın Alın
Dijimind Akademi
Dijimind Akademi
Dijimind Akademi